BİREYSEL BAŞARININ SİHİRLİ HİKAYESİ

 

Başarının sihirli formülünü merak ediyor musunuz? Aradığınız sihirli formül işte bu ekitabın içinde saklı.

"Sihirli Hikaye kendisini okuyan herkesin hayatını bir büyü gibi birdenbire pozitif olarak etkiliyor. Bana mı soruyorsunuz? Benim hayatım kesinlikle değişti. Sizin hayatınızı da değiştirebilir mi acaba? Değiştireceğine bahse girerim. Kitabı okuyun sonucu kendiniz görün."

Mine Duyar, Editör

 

 

 
 
 

DÜŞÜNMENİN GÜCÜ

 

Geleceğinizi Değiştirmek İçin, Düşüncelerinizi Değiştirmelisiniz.

Düşünmenin Gücü adlı kitap dünya çapında milyonlarca kişiye esin kaynağı olmuş ve ayrıca dünyada bireysel gelişim sanayisinin ortaya çıkmasında da çok önemli bir rol oynamıştır. Bu küçük kitap aralarında Norman Vincent Peale, Denis Waitley ve Tony Robbins gibi pek çok çağdaş yazarı etkilemiştir. Dünya Hafıza Şampiyonlarından olan Melik Duyar başarıyı yakalamak isteyen herkesin mutlaka bu eseri okuması gerektiğini söylemektedir.

 

 
 
 

KONSANTRASYONUN GÜCÜ

 

Konsantrasyon problemi mi çekiyorsunuz?

Başarabileceğinizi hissediyorsunuz ama,"Ah bir konsantre olabilsem" mi diyorsunuz.

Dünyada konsantre olmayı öğrenmekten daha değerli bir şey olamaz. Belli bir konuda başarılı olabilmek için tüm düşünce gücünüzü yaptığınız işe konsantre edebilmeniz gerekir.

Konsantre olabilen bir kişi beynindeki tüm yapıcı düşünceleri harekete geçirirken, tüm yıkıcı düşüncelere karşı zihnini kolayca kapatır.

 

 
 
 
         
 
 

HAFIZA TEKNİKLERİYLE İNGİLİZCE

 

İngilizce kelimeleri hızlı, kolay ve kalıcı olarak öğrenmek istiyor, ancak bunu başarmakta zorlanıyorsanız doğru adrestesiniz.

İngilizce kelimeleri hafızada tutamamak ve aynı kelimeler için defalarca sözlüğe bakmak hemen hemen her seviyede İngilizce öğrenen insanın ortak problemidir.

Ancak artık endişe etmenize gerek yok. Şu anda bilgisayarınıza yükleyerek okumaya başlayacağınız "Hafıza Teknikleriyle İngilizce" adlı ücretsiz e-kitap bu sorununuzu kısa zamanda çözecektir.

 

 
 
 

ELMAS TARLALARI

 

Bir gün genç bir delikanlı ona gelmiş ve üniversiteye gitmek istediği halde parasal olarak bunu yapamadığını söylemişti. O an Conwell, hayatında ulaşmak istediği yeni bir hedef seçmişti. Hak ettiği halde üniversiteye gidemeyen varlıksız öğrenciler için bir üniversite kurmaya karar vermişti.

Dr. Conwell başardığı imkansız gibi görünen bir işle hepimize söylediği "herkes kendi elmas tarlalarının üzerinde oturuyor" fikrini de ispatlamış oldu. Bu eser hiçbir zaman eskimeyecek... Çağlar boyunca değişmez bir klasik olarak kalacak...

 

 
 
 

İNOVASYON - YARATICI DÜŞÜNME OYUNCAKLARI

 

Geçmişe baktığınızda o güne kadar gelmiş geçmiş tüm yaratıcı ve inovatif düşüncelerin ne kadar açık olduğunu görürsünüz. Ancak önemli olan onların ne kadar açık olduğunu sonradan değil, önceden görebilmektir.

"İnovasyon – Yaratıcı Düşünme Oyuncakları" başlıklı bu kitapla artık önceden inovatif düşünebilmek mümkün.

"Yaratıcı Düşünme Oyuncakları" size inovatif olmayı, yeni iş sahaları için yeni fikirler, yeni ürünler, yeni pazarlar ve yeni satış teknikleri üretmeyi öğretecektir.

 

 
 
 
         
 
 

ARAMA MOTORU TAKTİKLERİ

 

İnternet hayatımızın bir parçası haline çoktan geldi. Web sitenizi insanlara ulaştırmada öncü rollerden birini üstlenen arama motorları, artık en imkansız kelimeler arandığında bile binlerce sayfalık listelerle geliyor karşımıza. Bu listede ilk sayfalarda yer alamamakla listede hiç olmamak arasında bir fark yok.

Peki ne yapmalı? Web sitemi arama motorlarında diğer sitelerin önüne geçirecek bir şeyler yapılabilir mi? Evet yapılabilir. "Arama Motoru Taktikleri" isimli bu ekitap bunun için hazırlandı.

 

 
 
 

EVİNİZDEKİ KÜÇÜK DEHAYI GELİŞTİRİN

 

"Evinizdeki Küçük Dehayı Geliştirin" adlı kitap bebeklik çağından 7 yaşına kadar çocuğu olan her ailenin ihtiyaç duyduğu önemli bilgileri içeren bir kitaptır. Ayrıca kitapta bebek bekleyen annelerin hiçbir yerde bulamayacakları bilgiler mevcuttur.

* Anne Sütündeki Hangi Maddeler Çocuğun Hafıza ve Zekasını Geliştiriyor?

* Zeki Olmak İçin Çocuklar 7 Yaşına Kadar Nasıl Beslenmeli?

 

 
 
 

ÇOCUĞUNUZU ANNE SÜTÜ İLE BESLEMENİZ İÇİN 41 NEDEN

 

Sağlıklı bir zihinsel potansiyelin temeli özellikle çocuk anne karnındayken ve küçük yaşlarda iken atılmaktadır. "Çocuğunuzu Anne Sütüyle Beslemeniz İçin 41 Neden" adlı e-rapor ailelere çocuklarının zihinsel potansiyeli için sağlam bir temel atmalarına yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır.

Unutmayın; anne sütü vererek bebeğinize kazandıracaklarınızın avantajını çocuğunuzun tüm ömrü boyunca kullanacaktır.

 

 
 
 

 

         
 
 

SUDOKU ZEKASI ve SUDOKU ROBOTU

BİLGİSAYAR PROGRAMI HEDİYELİ!

Beyninizde sistematik bir düşünme ve sabır mı geliştirmek istiyorsunuz?

Sudoku bulmacalarını kısa sürede çözmek mi istiyorsunuz? O zaman hazır olun!

Eğer gerçekten yüzünüzde bir tebessüm oluşturacak sudoku bulmaca çözüm taktiklerini keşfetmek istiyorsanız, bu olağanüstü kitap TAM SİZİN GİBİLER İÇİN hazırlandı!

Üstelik bu ücretsiz ekitap bilgisayar programı hediyeli.

 

 
 
 

OTİSTİK ZEKA

 

Otistik bir çocuğunuz mu var? Yakınınızda otistik olan biri var mı? Otistik bir kişinin özel ihtiyaçlarının ne olduğunu anlayabiliyor musunuz? Çevresiyle iletişim kuramayan ve sosyal etkileşimde bulunamayan bir otistik çocuğun çoğu kez kapana kısıldığını anlamak oldukça zordur. Henüz çözüm için sihirli bir hap yoksa da, otizm tedavi edilebilmekte ve birçok otistik insan zengin ve doyurucu bir hayat yaşayabilmektedir.

Otizmle ilgili bilmek istediğiniz daha bir çok konu...

 

 
 
 

MENTAL ARİTMETİK - FLASH ANZAN™ BİLGİSAYAR PROGRAMI

 

Flash Anzan™ çalışması mental aritmetik egzersizlerinin en önemli araçlarından biridir. Bu program sayesinde akli gözle beyinde bir soroban hayal ederken beyinde matematik işlemler neredeyse ışık hızında yapılır. Bu uygulama temel olarak beynin hızlı çalışmasını, konsantrasyonun ve zihinsel direncin artmasını sağlamaktadır.

 Programın çalışması için internet bağlantısına ihtiyaç yoktur.

 

 
 
 
 

e-mail : info@ekitapmerkezi.com

copyright© 2007 eKitapMerkezi. Tüm Hakkı Saklıdır